Hakkımızda

SERVOMOTIONS endüstride servo ve tork motorları bakım teknolojilerini geliştirmek, bakım ve onarımlarını yapmak üzere kurulmuş ekip çalışması tabanlı firmadır. Donanım, ekip ve endüstri 4.0’ı da tamamlama süreci halen devam eden bir bakım birimidir. Alanında kabiliyetini kazanmış olduğumuz tork motorları ve servo motor tamirinde birçok sektöre hizmet verilmektedir. Bu doğrultuda bütün çalışmalarını; tork motorları ve servo motorların bakım onarım süreçleri, testleri ve yenilikçi çözümleri üzerinde yapmaktadır. Plastik, ambalaj, tekstil otomotiv sektörü öncelikli çalışma alanlarımızdır.

Bu süreçte tork motorlarının ve servo motorların çalışma prensiplerini ve kullanım alanlarını menülerden takip edebilir ve bazı marka / modellere ait dokümanlara da ulaşıp acil durumlarınızda teknik anlamda kullanabilirsiniz.

Extruder makinalarında, enjeksiyon makinalarında ve birçok plastik ambalaj makinalarında kullanılan tork ve servo motorların bakım, onarım ve test kabiliyeti kazanılmış olup kapsamlı teknik destek verilmektedir.

Bu görselin boş bir alt özelliği var; dosya ismi: image-7.png