Hizmetlerimiz

SERVOMOTIONS bakım birimi; donanım, ekip ve endüstride 4.0’ı da tamamlama süreci halen devam etmektedir. Alanında kabiliyetini kazanmış olduğumuz tork motorları ve servo motor bakım teknolojilerinde plastik, ambalaj, otomotiv ..vb gibi birçok sektöre hizmet verilecektir.

Farklı marka ve modellerde test sistemlerini de geliştirdiğimiz servo motor ve tork motor arıza tespitlerinde farklı tip kablosuz sensör kiti geliştirme çalışmalarımız sürmektedir. Üretim sürekliliği için ön planda yer alan olan servo motorlarda onarım ihtiyacı olmadan bakım periyotlarının belirlemek için ise de ürün geliştirme aşamasındayız. Sürecin hedeflediğimiz prototip seviyesine ulaşması durumunda ayrıntılı teknik bilgiler ayrıca aktarılacaktır.

SERVOMOTIONS bakım birimi, ürününüzü teknik şartların izin verdiği en kısa sürede faal hale getirebilecek eğitime ve donanıma sahiptir. Servo ve tork motorların bakım ve onarım süreçleri ile ilgili geliştirilen ek ürünlerimizi de ergonomik ve ekonomik şartları da karşılayacak biçimde tasarlanıp çalışmalara devam etmektedir.

SERVOMOTIONS Bakım Birimi